Mapa witryny Strona główna Wyślij e-mail Drukuj

Dział rekrutacji

Delta Business Service Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 202, 53-140 Wrocław
e-mail:

Rekrutację prowadzimy przez cały rok w zależności od aktualnych potrzeb. Proces rekrutacji do naszej firmy składa się z kilku etapów, w trakcie których korzystamy z różnych narzędzi rekrutacyjnych. Przed przystąpieniem do procesu rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z jej zasadami.

  1. Oferty pracy publikujemy na naszej stronie, internetowych portalach ogłoszeniowych oraz w wybranych gazetach lokalnych.
  2. Odpowiedzi na oferty prosimy przesyłać przy wykorzystaniu formularza rekrutacyjnego lub pocztą na adres Spółki.
  3. Wszystkie nadsyłane podania o pracę muszą zawierać klauzulę o pozwoleniu na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia rekrutacji. Każda klauzula, przesłana pocztą tradycyjną, powinna być czytelnie podpisana.
  4. Nadsyłane aplikacje sprawdzane są przez Dział Rekrutacji pod względem zgodności umiejętności przedstawionych w CV do wymagań stawianych w ofercie pracy.
  5. Jeżeli kandydatura zostanie oceniona jako odpowiednia na dane stanowisko, zaprosimy Państwa na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której zaprezentujemy warunki i zasady świadczenia pracy w DBS Sp. z o.o.
  6. W przypadku wybranych stanowisk (koordynator, kierownik ds. realizacji kontraktów) zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenia dodatkowych testów umiejętności, psychologicznych lub innych niezbędnych w danej pracy. Wszystkie badania podstawowe i dodatkowe w tym przypadku prowadzone są na koszt DBS Sp. z o.o.
  7. Czynności kwalifikacyjne kończy ostateczna decyzja. Zostaje ona podjęta na podstawie wnikliwej oceny całego procesu rekrutacji. Wybrane osoby zostają powiadomione o decyzji podjętej przez Dział Kadr.
  8. Jeżeli decyzja o zatrudnieniu jest pozytywna, Kandydat jest zapraszany ponownie w celu uzgodnienia ostatecznych warunków zatrudnienia.
  9. Podane zasady rekrutacji mogą być modyfikowane i dostosowane do wybranych stanowisk.
Projektowanie stron: IntraCOM.pl
O Nas   |   Usługi   |   Odpowiedzialność   |   Praca   |   Kontakt