Mapa witryny Strona główna Wyślij e-mail Drukuj

Udział w projektach

Nie jesteśmy firmą globalną ale wiemy co to jest odpowiedzialność biznesu wobec otoczenia i środowiska naturalnego. Dlatego w zgodzie z przyjętą w DBS polityką zrównoważonego rozwoju, dokładamy wszelkich starań aby sukcesy, które odnosimy stały się również udziałem tych, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej.

Od początku naszej działalności angażujemy się w szereg projektów związanych z ochroną środowiska naturalnego, wspieraniem społeczności lokalnej, w ramach której funkcjonujemy oraz w pomoc dla organizacji pożytku publicznego.

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Działając od prawie 50 lat przyczynił się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz unikalnych miejsc przyrodniczych na świecie. W Polsce działają min. na rzecz ochrony rzek, lasów oraz zagrożonych gatunków (w tym dużych drapieżników i ssaków bałtyckich). DBS Sp. z o.o. doceniając zaangażowanie WWF w ratowanie środowiska naturalnego, została partnerem projektu Rysie mogą wrócić do puszczy.

Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami w Polsce zostało założone 1 listopada 1864 roku i jest najstarszą organizacją ochrony zwierząt w Polsce i drugą najstarszą na świecie. Działając w oparciu o ponad 100 jednostek terenowych na terenie kraju TOZ angażuje się działania profilaktyczne i propagandowe na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt oraz prowadzi schroniska dla zwierząt bezdomnych. DBS Sp. z o.o. jest partnerem Wrocławskiego Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals powstało w 2001 roku i jest członkiem Światowej Organizacji Ochrony Zwierząt WSPA International z siedzibą w Londynie, skupiającej ponad 400 organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt na całym świecie. OTOZ Animals w swojej działalności skupia się na organizowaniu adopcji dla bezdomnych psów i kotów, prowadzi działania związane z ochroną zwierząt gospodarskich oraz interweniuje w przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl
O Nas   |   Usługi   |   Odpowiedzialność   |   Praca   |   Kontakt