Jesteś na: Strona główna / O Nas / Historia
Mapa witryny Strona główna Wyślij e-mail Drukuj

Historia

Delta Business Service Sp. z o.o. powstała we wrześniu 2005 roku jako spółka zależna agencji ochrony Delta Security Sp. z o.o. w odpowiedzi na coraz bardziej wymagający rynek usług outsourcingowych i oczekiwania klientów dotyczące kompleksowości świadczonych usług.

Od samego początku działalności DBS Sp. z o.o. poszczycić się może nieprzerwanym i dynamicznym rozwojem na terenie południowo zachodniej Polski, zaś polem szczególnej specjalizacji spółki stały się usługi porządkowe świadczone na rzecz dużych zakładów przemysłowych, magazynów wielkopowierzchniowych, kompleksów biurowych i obiektów handlowych.

Wraz z rozwojem firmy i coraz bardziej złożonymi wymaganiami Klientów, do oferty spółki dołączyły propozycje nowych rozwiązań m.in. w zakresie wewnętrznej gospodarki odpadami na terenie zakładów produkcyjnych, logistyki wewnętrznej w magazynach wielkopowierzchniowych i fabrykach czy wreszcie zarządzania nieruchomościami, w tym przede wszystkim utrzymywaniem infrastruktury technicznej budynku. DBS Sp. z o.o. stale poszerzała swoje kompetencje, a wraz z ich wzrostem możliwości oferowania swoim Klientom nowych rozwiązań, także w zakresie usług specjalistycznych, takich jak m.in. czyszczenie linii technologicznych, systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych czy wszelkiego rodzaju prac alpinistycznych.

Od początku swojego istnienia DBS Sp. z o.o. obrała strategię bazującą na oferowaniu swoim Klientom niezawodnych rozwiązań o najwyższej jakości. Aby to osiągnąć opiera swoją działalność na świetnie wyszkolonym personelu, wykwalifikowanych dostawcach oraz najwyższej jakości sprzęcie.

Projektowanie stron: IntraCOM.pl
O Nas   |   Usługi   |   Odpowiedzialność   |   Praca   |   Kontakt